Advertise

středa 30. prosince 2015

Bílé zoubky? Ano prosím!

Ahoj ♥

Před 2 měsíci jsem začala s mojí levnou bělící kůrou a konečně jsou tady výsledky! A jsou opravdu neuvěřitelné.
A co k tomu potřebujeme?
K samotnému bělení pouze sodu a citrón. Ano, přesně tak. Pouze tyto dvě věci a s vašimi zoubky to udělá zázrak.Je to jednoduché. Jako první si zuby vyčistíte normálně jako to děláte každý den. Potom na kartáček nasypete trošku sody a zakápnete citrónem. Je to kolem 5-7 kapek. Prostě tak, aby celý kartáček byl pokrytý pěnou, která vznikem reakcí citrónu se sodou (ten zvuk bublání mě naprosto baví) a začnete čistit zažloutlé zoubky. Čistíte kolem 1 minuty. Já ještě dělám to, že po chvilce opět kartáček zakápnu citronem, jelikož je v kartáčku ještě trocha sody, která už se na zoubky nedostane. Připravte se na to, že je to opravdu nechutné, jelikož je to slaná a divná chuť a zároveň kyselá díky citronu. Pozitivum je, že tuhle kůru opakujete 1x2 do týdne, tak to za vidinou krásných zoubků přetrpíte. No a po aplikování sody s citronem opět vyčistíme klasickou pastou. Můžete použít i bělící a potom jen ústní voda. A máte hotovo!

Já citronovou kůru dělala 2x týdně a za 2 měsíce a pár dnů mám super výsledek! A jak to celé dopadlo se můžete podívat níže, kde jsou fotky před a po.

První posypeme kartáček sodou.Zakápneme citronem a okamžitě vidíme reakci.Potom už jen vyčistíme pastou.
Na fotce poté je jemný efekt (kvůli pleti), ale zoubky jsou stejně bílé.

Důležité je opravdu kůru dělat maximálně 2x za týden aby se nepoškodila sklovina. 

Tak co? Zkusíte to taky? ♥

A nezapomeňte na stále probíhající giveaway o iPod!!!

6 komentářů:

 1. Určitě hezké, ale bála bych se, abych si tím nepoškodila zubní sklovinu :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Pokud se to dělá max 1-2x do týdne tak se nic nepoškodí. Radila jsem se se zubařkou a ona říkala že to není nic nezdravého pro zuby. Nepoškodí to nic :)

   Vymazat
 2. Tohle bych vážně potřebovala zkusit. Ale bála jsem se právě té poničení skloviny. No možná to zkusím :)
  Simeona Blogg

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Rozhodne to stojí za to :) taky jsem se bála ale uplne v pohode :D

   Vymazat
 3. Říká se, že to prý ničí sklovinu. Já proto nepoužívám sodu s citrónem, ale kupovaný bělící pudr, který funguje stejně a neměl by tu sklovinu ničit...Každopádně teď mám rovnátka, takže je mi to víceméně stejně na nic. :)

  OdpovědětVymazat
 4. Strašně dávno jsem něco podobného dělala, ale pak jsem začala mít problém se zuby, nevím jestli přímo se sklovinou,ale nebylo to příjemné :D

  touchletters.blogspot.cz

  OdpovědětVymazat

Děkuji za všechny komentáře.