Advertise

čtvrtek 4. února 2016

Půjč si mě!


Plesová sezóna je v plném proudu a mě čeká jeden hodně důležitý ples. A tak chci mít nádherné šaty. Když jsem si tohle říkala, náhodou jsem narazila na půjčovnu ,,Půjč si mě" , která nabízí jak na půjčení tak i prodej večerních, společenských šatů. 


Půjčovna funguje od září, kdy slečna Monika začala nakupovat krásné šaty z Anglie. Velikosti jsou různé. Od S-XL. Naprosto každému tady šaty padnou.
Malebný obchůdek se nachází v krásném bytě v části Popůvek, které jsou přímo za Brnem. Avšak do budoucna chce slečna Monika otevřít svůj salón v Brně. Otevírací dobu nemá a vše je na domluvě buď přes facebook nebo mobil. 
Stačí zavolat, domluvit se, přijet, vyzkoušet a hotovo. A navíc slečna je strašně milounká a se vším vám pomůže.Můžete ji najít na facebooku či instagramu, všechny odkazy máte zde.

A teď se pojďte mrknout jaké krásné šaty jsem si zkoušela.Tak schválně mi napište do komentářů, které šaty se vám nejvíc líbí a které si mám vybrat.

A pokud uvažujete o koupi nebo půjčení krásných šatů, rozhodně neváhejte a mrkněte na facebook Půjč si mě, kde najdete mnohem víc šatů, než jsem si zkoušela.

Za mě teda 100% spokojenost a věřím, že se tady ještě několikrát ukážu.

4 komentáře:

  1. Ty černé a ty poslední se mi na tobě asi líbily nejvíc. :)

    OdpovědětVymazat
    Odpovědi
    1. Ahoj děkuji, pokud myslis ty celé černé tak jsou bohužel modré. Takze ty asi ne :) ale děkuji za názor :)

      Vymazat

Děkuji za všechny komentáře.